למה לבחור בנו?

קיימות

פיתוח חדשני

Pulliez (1)

חסכון משמעותי

זמין ומשתלם

קיימות

פיתוח חדשני

חסכון משמעותי

פתרון זמין ומשתלם

תמתחו בהונות – פוליז כאן!

אתם לבטח מכירים את ערמת הגרביים הבודדים אחרי הכביסה, ואת תעלומת הגרביים הנעלמים…
מסתבר שכ25% מהגרביים מאבדים את בני הזוג שלהם מדי שנה!

אז תשכחו כל מה שאתם יודעים על גרביים והכירו את פוליז.

פוליז יוצאים מהקופסה!
Pulliez הוא פיתוח ישראלי חדשני העונה על אתגר הגרביים בצורה מדויקת. הצוות שלנו, מורכב ממומחים בתחום הטקסטיל והמסחר שהגיעו לפתרון מקורי ויומיומי לבעיות בזוגיות של גרביים ויותר מכך, יגרמו לכם לעשות טוב בחזרה לכדור הארץ שלנו!

אז איך הולכת להראות מגירת הגרביים שלכם?
Pulliez הם גרביים זהים לכל בני המשפחה- ילדים והורים, באותו הצבע ובאותה המידה! הם יוניסקס,One- Size לילדים או מבוגרים, גרביים רב פעמיים סופר איכותיים שאפשר לכבס במכונת הכביסה ללא הגבלה.
הגרביים שלנו נוחים, אווריריים ואלסטיים ומגיעים בקופסה חדשנית, במידות בוגרים או ילדים בשני צבעים: שחור ולבן. הם יגיעו אליכם ארוזים בקופסה המכילה 28 זוגות נשלפים ומתאימים לכל מקום ולכל מצב: ליום יום, לטיולים, לגן הילדים, לנסיעות עבודה או לטיסות לחו”ל.
תוכלו להיפטר מערמות הגרביים ללא בן הזוג, להפסיק לגרוב גרביים עם חור בגרב, ובעיקר תחסכו את התסכול בבוקר “ראית את הגרב השנייה שלי!?”

מעבר ליתרונות הנוחות ולסל הכביסה השפוי, Pulliez גם תורמת ולוקחת אחריות על איכות הסביבה שלנו. איך אנחנו עושים זאת?

Pulliez – עולם שלם של מיחזור בקופסת גרביים אחת
אחד הדברים המרגשים הוא שיתוף הפעולה שיש לנו עם REPREVE ® , חברה בינלאומית המובילה בתחום מחזור בקבוקים. הם הופכים עבורנו בקבוקי פלסטיק משומשים, לסיבי בד רכים ונעימים באיכות גבוהה. בשיטה ייחודית, אנו משלבים סיבים אלו בסריגת גרביי Pulliez- גרביים אקולוגיים התורמים לאיכות הסביבה. בזמן שהם מחבקים לכם את כף הרגל, פוליז מעניקים חיבוק גדול לסביבה.
המפעלים שלנו נושאים אישורי ®Oeko-Tex ו- SMETA® / ®Sedex, על מנת להבטיח את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לייצור טכני, לקיימות ולאחריות חברתית בתעשייה.

אז מוכנים לשכוח את כל מה שידעתם על גרביים?